Na mieru vyrábame krídlové, samonosné, posuvné a teleskopické brány. Zabezpečujeme ich automatizáciu so štandardným vybavením pohon,  maják, fotobunky a diaľkové ovládače.

V prípade potreby zrealizujeme prípravné práce ako betonáž základov a murovanie. Navrhujeme sofistikované brány s vysokou estetickou hodnotou a poradíme si s akýmkoľvek terénom.

Podľa požiadaviek zákazníka vyrobíme brány a oplotenia s výplňou pletiva, lamiel, ťahokovu, dierovaného plechu, dreva a pod.

Pri návrhu zohľadňujeme vaše predstavy a technologicky vyspelé riešenia tak, aby výsledné oplotenie bolo estetické a dlhodobo funkčné.

 

Vyrábame oplotenia a brány z týchto materiálov: 

HLINÍK

Ploty a brány z hliníkových profilov sa vyznačujú nízkou hmotnosťou a sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené. V poslednom čase sa stávajú viac a viac populárnymi vďaka modernému a nadčasovému vzhľadu najmä v kombinácií s lamelovými panelmi.

NEREZOVÁ OCEĽ

Ploty a brány z nehrdzavejúcej ocele (často nazývanej ako nerez, antikor, korózii odolná oceľ, koróziivzdorná oceľ či inox) sú odolné voči korózii a ich údržba je naozaj jednoduchá. Pre zabezpečenie čo najdlhšej životnosti pri výrobe používame precízne a overené technologické postupy.

BEŽNÁ OCEĽ

Ploty a brány z bežných konštrukčných ocelí, ktoré sú následne kvalitne povrchovo upravované rozličnými technológiami. Vhodnou úpravou povrchu plotových dielcov či brán sa môže výrazne predĺžiť ich životnosť. 

Požiadaj o nezáveznú cenovú ponuku s 3D vizualizáciou ihneď. 

Alebo nás kontaktuj telefonicky. +421 905 206 099

recenzie:

Čo o nás povedali naši zákazníci.

Naše práce: