PROJEKTOVANIE, VÝROBA
A MONTÁŽ 
OCEĽOVÝCH KONŠTRUKCIÍ

 

Firma Kovotrom sa počas svojich 21 rokov pôsobenia stala súčasťou mnohých priemyselných odvetví. 
Poskytujeme komplexné služby v oblasti projektovania, výroby a montáže oceľových konštrukcií najmä pre automobilový priemysel a stavebníctvo. Špecializujeme sa na oceľové konštrukcie pre výrobné linky, jednoúčelové stroje a iné priemyselné či stavebné projekty.
Sme partner s dlhoročnou skúsenosťou, zameraním na kvalitu, presnosť a bezpečnosť.

ZHOTOVENIE
VÝKRESOVEJ DOKUMENTÁCIE

Náš skúsení tím pracuje s dôrazom na detaily a kvalitu, aby sme vytvorili optimálne a spoľahlivé riešenia pre vaše projekty. Sme odborníkmi v navrhovaní a vytváraní presných technických výkresov, ktoré slúžia ako základ pre výrobu a montáž oceľových konštrukcií.
Spoľahnite sa na naše profesionálne služby pri projektovaní a zhotovení kvalitnej technickej dokumentácie pre oceľové konštrukcie.

VÝROBA A MONTÁŽ OCEĽOVÝCH KONŠTRUKCIÍ

S našou dlhoročnou skúsenosťou a odborným tímom sme schopní vyrobiť oceľové konštrukcie v súlade s najvyššími štandardmi kvality a presnosti.
Moderné výrobné zariadenia nám umožňujú vytvárať oceľové konštrukcie s vysokou odolnosťou a spoľahlivosťou.
S dôrazom na detaily a efektívne riadenie projektov zabezpečujeme bezproblémovú montáž oceľových konštrukcií na mieste určenia.

Nech už potrebujete oceľové konštrukcie pre výrobné linky, jednoúčelové stroje alebo stavebné projekty, sme tu, aby sme vám poskytli kvalitné a komplexné riešenia.

DODÁVANÉ VÝROBNÉ TECHNOLÓGIE

Obrábanie

Tvárnenie

Zváranie

Povrchová úprava

Kvalita, cena a dodržiavanie dohodnutých termínov, to sú naše kritériá, ktoré hodnotí náš zákazník.

Ak hľadáte spoľahlivého partnera na projektovanie, výrobu a montáž oceľových konštrukcií pre vašu spoločnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Spolu nájdeme riešenia, ktoré budú pre vás najlepšie.

NAŠA VÝROBA

 
riaditeľ

Anton Romaňák

...sme tu, aby sme spolupracovali s našimi zákazníkmi na dosahovaní spoločných cieľov a zabezpečovali, že naše riešenia sú vždy na najvyššej úrovni.